575 017 769   kontakt@ogloszenia-krajowe.pl
pl | en
Pomoc

1. O Ogłoszenia-Krajowe.pl

 

Serwis Ogłoszenia-Krajowe.pl powstał po to, aby móc dodawać ogłoszenia na terenie całej Polski. W tym miejscu znajdziesz nabywcę lub sprzedaż swoje usługi. Znajdziesz tu również nowe możliwości zawodowe!

 

2. Czy korzystanie z serwisu Ogłoszenia-Krajowe jest bezpłatne?

 

Samo korzystanie z serwisu i przeglądanie ofert jest bezpłatne. Dodanie ogłoszenia, które ma trwać 7 dni to koszt 6,15 zł, 14 dni 12,30 zł i 30 dni 20,91 zł.

 

3. Jak mogę dodać ogłoszenie?

 

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w naszym serwisie. Aby to zrobić, kliknij ikonkę „Moje konto”, po czym w napis „Rejestracja”. Podaj wszystkie potrzebne do rejestracji dane i poprawnego maila, na który przyjdzie link aktywacyjny. Po kliknięciu przeniesiesz się na stronę Ogłoszenia-Krajowe.pl i będziesz mógł się zalogować. Po zalogowaniu kliknij „Dodaj ogłoszenie”.

 

4. Co powinno zawierać moje ogłoszenie?

 

Pamiętaj o poprawnym tytule! Im lepiej zatytułujesz swoje ogłoszenie, tym większa szansa na znalezienie tego czego szukasz. Wybierz najbardziej odpowiednią kategorię, województwo i miasto, jeśli zależy Ci na danej lokalizacji. Koniecznie podaj do siebie namiary. Wybierz opcję cenową ogłoszenia. Dodatkowo możesz skorzystać z promowania. Opis, który stworzysz, powinien w wyczerpujący sposób przedstawiać Twoją ofertę. Kiedy wszystko już zostało uzupełnione, możesz dodać zdjęcie i dodać ogłoszenie!

 

5. Co to jest promowanie i jaki jest koszt?

 

Promowanie zwiększa możliwość szybszego znalezienia osoby, która będzie zainteresowana naszą ofertą. Jest to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi. Koszt to 30 zł.

 

6. Co zawiera się w koncie użytkownika?

W naszym serwisie, w ustawieniach na swoim profilu, możesz zmieniać swoje dane. Tylko pamiętaj, żeby zawsze po wprowadzonych zmianach, zapisać je! Na swoim koncie masz dostęp do wszystkich swoich wystawionych ogłoszeń, do prowadzonych rozmów oraz do historii płatności.

 

7. W jaki sposób mogę zapłacić za wystawienie ogłoszenia?

 

Za wystawienie ogłoszenia możesz zapłacić przelewem. Nasze płatności obsługuje Dotpay oraz Paypal.

 

8. Czy pobieracie prowizję od sprzedaży?

 

Serwis Ogłoszenia-Krajowe.pl nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za sprzedaż.

 

9. Czy mogę edytować ogłoszenie?

 

Oczywiście! Wystarczy, że wejdziesz na swoje konto w zakładkę „Moje ogłoszenia” i klikniesz „Edytuj”. Tylko pamiętaj, aby po wprowadzonych zmianach je zapisać!

 

10. Czy mogę dodać ogłoszenie bez rejestrowania się?

 

W trosce o naszych użytkowników rejestracja przed dodaniem ogłoszenia jest wymagana.

 

11. Czy mogę usunąć konto?

 

Tak. Po zalogowaniu się wejdź w zakładkę „Ustawienia”, po czym zjedź kursorem na sam dół. Po wpisaniu w okienko swojego hasła do konta użytkownika będziesz mógł usunąć konto.

 

12. Zapomniałem hasła. Co teraz?

 

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, wystarczy, że pod okienkami do logowania klikniesz napis „Zapomniałeś hasła ?”. Przeniesiesz się wówczas do okienek, w których wpiszesz swój adres mailowy oraz login. Wówczas dostaniesz na swoją skrzynkę mailową nową, tymczasowe hasło. Po wejściu na swoje konto będziesz mógł je zmienić w ustawieniach konta.

 

13. W jaki sposób mogę się skontaktować z osobą, która wystawiła ogłoszenie?

Wystarczy, że klikniesz dane ogłoszenie, a w prawym górnym rogu może wyświetlić Ci się numer telefonu zleceniodawcy. Możesz również kliknąć okienko „Wyślij wiadomość” i podać swój numer telefonu oraz maila i napisać treść wiadomości.

 

14. Macie swój newsletter?

 

Tak! Możesz się do niego zapisać, zjeżdżając na głównej stronie kursorem na sam dół. Podaj nam swojego maila, a będziesz otrzymywać od nas newsletter cyklicznie.

 

15. Nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie.

 

Jeśli nie widzisz tu odpowiedzi na swoje pytanie, możesz się z nami skontaktować mailowo: kontakt@ogloszenia-krajowe.pl oraz telefonicznie 516-684-599.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA